Montaż pomp ciepła

Nasza firma specjalizuje się między innymi w montażu pomp ciepła. To kolejna z proponowanych przez nas usług ze świata odnawialnych źródeł energii. Realizowane przez nas prace obejmują wszelkie niezbędne działania pozwalające na wydajną pracę tego rodzaju urządzenia. Co to oznacza w praktyce? Zlecając nam montaż źródła ciepła wykonamy jego kompleksową instalację w postaci przyłączenia jednostki zarówno do układu grzewczego, jak i bojlera, odpowiedzialnego za dostarczenie ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu będą mogli się Państwo cieszyć całkowicie bezobsługową pracą pompy, która jest wyjątkowo ekologicznym rozwiązaniem. W zależności od rodzaju wybranej jednostki, jej działanie opiera się bowiem na dostarczaniu ciepła z powietrza, wody lub spod powierzchni ziemi.

Powietrzne pompy ciepła

Jednym z najczęściej spotykanych rodzajów pomp ciepła są ich odmiany powietrzne. Czym charakteryzują się tego rodzaju produkty? Jak wskazuje nazwa, do ich działania wykorzystywane jest powietrze. Jak działa tego rodzaju urządzenie? Źródłem energii w tym przypadku jest wspomniane wcześniej powietrze, pobierane jest przez jednostkę zewnętrzną. Następnie, dzięki zaawansowanej technologii energia powietrza zewnętrznego o niższej temperaturze przetwarzana jest na energię cieplną wody, wykorzystywaną do ogrzania obiektu i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Warto dodać, że tego rodzaju pompa jest jednym z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła. Ponadto, jego integracja z instalacją fotowoltaiczną sprawia, że urządzenie niemal nie generuje żadnych kosztów. Jeśli są Państwo zainteresowani montażem tego rodzaju produktu, zachęcamy do kontaktu.

Wylicz moc grzewczą

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera