Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się w naszym kraju ogromnym zainteresowaniem. I nie jest to zaskoczeniem, ponieważ elektrownie słoneczne pozwalają na znacznie zmniejszenie wysokości rachunków za energię elektryczną. Z tego rodzaju rozwiązań korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Nasza firma oferuje projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych, które mogą zasilać w energię elektryczną różnego rodzaju obiekty. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, do realizacji zadań wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty. Zarówno panele fotowoltaiczne, jak i falowniki odpowiedzialne za konwertowanie prądu stałego w zmienny, pochodzą wyłącznie od czołowych producentów, dostarczających swoje urządzenia do każdego zakątka świata.

Panele fotowoltaiczne

Moduły fotowoltaiczne, zwyczajowo nazywane panelami słonecznymi, nie tylko znacząco obniżają rachunki za prąd, lecz również pozwalają odsprzedać wygenerowaną nadwyżkę lub przechować ją w sieci i odebrać np. w okresie zimowym. Tym sposobem Klient jest wolny od niestabilnego rynku i nieuniknionych podwyżek. Bielsko Biała potrzebuje zielonych źródeł energii w postaci paneli słonecznych.

Bielsko-Biała jest optymalnie położona do montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych.

Trwałość paneli słonecznych

Panele słoneczne montowane są zawsze na zewnątrz budynku. To one są bowiem odpowiedzialne za pozyskiwanie energii dostarczanej przez słońce. Czy niekorzystne warunki atmosferyczne mogą spowodować uszkodzenia tych produktów? Prawidłowo wykonany montaż instalacji wyklucza możliwość powstania jakiejkolwiek awarii. Odpowiednio wykonana konstrukcja uniemożliwia bowiem zerwanie modułów w wyniku silnych podmuchów wiatru. Ponadto powierzchnia ogniw fotowoltaicznych jest zabezpieczona specjalnym szkłem hartowanym, które odporne jest na działanie skrajnie wysokich oraz niskich temperatur, a także opady deszczu, śniegu lub gradu.

Jeśli są Państwo zainteresowani założeniem instalacji fotowoltaicznej, zapraszamy do kontaktu. Warto dodać, że specjalizujemy się również w montażu innych, odnawialnych źródeł energii, w tym pomp ciepła, które pozwalają na dostarczenie do obiektu ciepła.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera