Fotowoltaika

Wykonujemy montaże instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce, w Bielsku-Białej mamy najwięcej realizacji.

Instalacja Fotowoltaiczna – Moja własna elektrownia

Przedsiębiorca, szczególnie w Bielsku-Białej, który myśli przyszłościowo o swoim biznesie i chce zachować większą konkurencyjność na rynku – wybiera własne źródła energii. Najbardziej stabilnym i uzasadnionym ekonomicznie sposobem pozyskiwania energii jest instalacja fotowoltaiczna. Tu Klient staje się producentem własnego prądu i zyskuje dużą niezależność energetyczną.

Panele fotowoltaiczne

Zwyczajowo nazywane panelami słonecznymi, nie tylko znacząco obniżają rachunki za prąd, lecz również pozwalają odsprzedać wygenerowaną nadwyżkę lub przechować ją w sieci i odebrać np. w okresie zimowym. Tym sposobem Klient jest wolny od niestabilnego rynku i nieuniknionych podwyżek. Bielsko Biała potrzebuje zielonych źródeł energii – paneli słonecznych.

Bielsko-Biała jest optymalnie położona do montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych.

 

MAC Industrial Marcin Czulak

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera