Pomiary oświetlenia

Pomiary oświetlenia pozwalają sprawdzić, jak wskazuje nazwa, czy w danym pomieszczeniu jest wystarczająca ilość światła. Choć wydaje się, że tego rodzaju czynności są nieistotne, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Prawidłowe oświetlenie ma bowiem kluczowy wpływ na bezpieczeństwo oraz zdrowie osób przebywających w danym pomieszczeniu. Nie bez powodu, w niektórych obiektach ich przeprowadzanie nakazuje prawo. Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem pomiaru oświetlenia, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dysponujemy bowiem odpowiednimi narzędziami w postaci między innymi luksomierzy oraz wymaganymi uprawnieniami do realizacji tego rodzaju zadań. Pomiary wykonujemy nie tylko na specjalne zlecenie podmiotów, ale również po montażu instalacji oświetleniowej w celu sprawdzenia prawidłowości jej działania.

Gdzie warto przeprowadzić pomiary oświetlenia?

Pomiary oświetlenia muszą zostać przeprowadzone między innymi w placówkach edukacyjnych, biurach czy urzędach. Kiedy jednak warto zlecić wykonanie tego rodzaju badań, jeśli nie nakazuje ich prawo? W trosce o własne zdrowie, pomiary oświetlenia warto przeprowadzić nawet w domu. Dostarczenie odpowiedniej ilości światła nie wymaga bowiem konieczności wytężania wzroku podczas codziennych prac czy relaksu. W związku z tym, pomiary powinny zostać przeprowadzone między innymi w pomieszczeniach, w których na przykład oglądają Państwo telewizję, czytają książki czy w pokojach dzieci, w których odrabiają one lekcje i uczą się.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera