Umowy serwisowe

Serwis i przeglądy instalacji i urządzeń elektrycznych

Przedsiębiorca unika poważnych i kosztownych awarii, gdy korzysta z fachowego serwisu swoich urządzań i instalacji. Klient ma zapewniony najlepszy stan swoich urządzeń, przy serwisie MAC Industrial, ponieważ realizujemy nie tylko pomiary okresowe i odbiorcze instalacji elektrycznych, które są wymagane prawnie, ale także cykliczne działania prewencyjne przedłużające sprawność i żywotność urządzeń, takie jak:

  • pomiary elektryczne
  • przeglądy okresowe rozdzielnic i instalacji elektrycznych
  • przeglądy i pomiary okresowe stacji transformatorowych
  • przeglądy i pomiary elektronarzędzi
  • pomiary oświetlenia

Serwis i przeglądy maszyn przemysłowych

Z naszego doświadczenia wiemy, że cykliczne przeglądy maszyn eliminują ich awaryjność i nieprzewidziane, kosztowne przestoje. Klient, który chce tego uniknąć wybiera odpowiedni dla siebie program przeglądów i ich harmonogram opracowany na podstawie dokumentacji producenta lub swoich indywidualnych potrzeb. Dokonane przeglądy raportujemy na bieżąco, opisujemy aktualny stan urządzeń i spisujemy wykryte usterki, a Klient wybiera, czy chce mieć je usuwane w ramach umowy serwisowej, czy w ramach odrębnych zleceń. To regularne przeglądy decydują o dobrym stanie maszyn i sprawnej, bezawaryjnej produkcji.

Serwis i przeglądy baterii kondensatorów

Klient umową serwisową pozbywa się wszystkich czynności związanych z eksploatacją baterii kondensatorów. W związku z tym, wszystkie przeglądy są wykonywane regularnie, a urządzenia Klienta są utrzymywane w najlepszym  stanie technicznym przez cały okres ich eksploatacji. Taka stała opieka nad urządzeniami do kompensacji mocy biernej trwale eliminuje opłaty za energię bierną.

Serwis i przeglądy oświetlenia

Klient przemysłowy zazwyczaj ma zamontowane oprawy oświetleniowe na dużej wysokości, dlatego serwisowanie ich we własnym zakresie jest dla niego uciążliwe i nieekonomiczne. Profesjonalnym serwisem oświetlania, Klient uwalnia się od angażowania do tego własnych pracowników, którzy zazwyczaj nie mają odpowiednich kwalifikacji i sprzętu do pracy na wysokości. Poprzez okresowe przeglądy i pomiary oświetlenia awaryjnego, zyskuje zawsze sprawne oświetlenie.

Monitoring systemów kompensacji

Klient musi mieć pewność, że ma zawsze sprawny system kompensacji mocy biernej, aby uniknąć sytuacji, w której dopiero po otrzymaniu faktury za energię dowiaduje się, że poprzez awarię systemu kompensacji musi ponieść niepotrzebne koszty. Ciągły monitoring skuteczności kompensacji i nasza natychmiastowa reakcja przy wystąpieniu nieprawidłowości lub awarii, daje Klientowi pewność, braku dodatkowych opłat na fakturze za energię.

MAC Industrial Marcin Czulak

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera