Umowy serwisowe

Jako firma specjalizująca się w dziedzinie elektroenergetyki, oferujemy nie tylko realizację wszelkich zadań polegających między innymi na automatyzacji produkcji. Nasze przedsiębiorstwo świadczy również usługi polegające na serwisie urządzeń i instalacji. Proponowane przez nas prace obejmują zarówno realizację okresowych przeglądów, jak i wykonawstwo prac mających na celu wyeliminowanie usterki i przywrócenie pełnej sprawności uszkodzonym komponentom. Do serwisu instalacji elektrycznych oraz innego rodzaju rozwiązań wykorzystujemy najlepszej jakości sprzęt, pozwalający nam na realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Ponadto kadra, którą zatrudniamy, jest grupą wykwalifikowanych specjalistów, świadczących usługi na najwyższym poziomie. W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Serwis oraz przeglądy instalacji i urządzeń elektrycznych

Przedsiębiorca unika poważnych i kosztownych awarii, gdy korzysta z fachowego serwisu urządzań i instalacji. Klient ma zapewniony najlepszy stan swoich urządzeń, przy serwisie MAC Industrial. Wynika to z faktu, że realizujemy nie tylko pomiary okresowe i odbiorcze instalacji elektrycznych, które są wymagane prawnie, ale także cykliczne działania prewencyjne przedłużające sprawność i żywotność urządzeń. Nasze działania polegają między innymi na wykonawstwie:

  • pomiarów elektrycznych,
  • pomiarów oświetlenia,
  • przeglądów okresowych rozdzielnic i instalacji elektrycznych,
  • przeglądów i pomiarów okresowych stacji transformatorowych,
  • przeglądów i pomiarów elektronarzędzi.

Jak często należy wykonywać przegląd instalacji elektrycznej?

Przegląd instalacji elektrycznej pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii. Należy jednak podkreślić, że w niektórych przypadkach realizacja tego rodzaju zadań jest obowiązkowa. Wynika to z przepisów prawa budowlanego. Jak często podmioty są zatem zobowiązane do zlecenia wykonania przeglądu instalacji elektrycznej? Normy prawne nakazują zarządcom bądź właścicielom nieruchomości przeprowadzenie kontroli przynajmniej raz w ciągu pięciu lat. Powodem takiego stanu rzeczy jest minimalizacja ryzyka porażenia prądem lub wystąpienia pożaru wywołanego awarią instalacji elektrycznej.

Serwis i przeglądy maszyn przemysłowych

Z naszego doświadczenia wiemy, że cykliczne przeglądy maszyn eliminują ich awaryjność i nieprzewidziane, kosztowne przestoje. Klient, który chce tego uniknąć wybiera odpowiedni dla siebie program przeglądów i ich harmonogram opracowany na podstawie dokumentacji producenta lub swoich indywidualnych potrzeb. Dokonane przeglądy raportujemy na bieżąco, opisujemy aktualny stan urządzeń i spisujemy wykryte usterki, a Klient wybiera, czy chce mieć je usuwane w ramach umowy serwisowej, czy w ramach odrębnych zleceń. To regularne przeglądy decydują o dobrym stanie maszyn i sprawnej, bezawaryjnej produkcji.

Serwis i przeglądy baterii kondensatorów

Klient umową serwisową pozbywa się wszystkich czynności związanych z eksploatacją baterii kondensatorów. W związku z tym, wszystkie przeglądy są wykonywane regularnie, a urządzenia Klienta są utrzymywane w najlepszym  stanie technicznym przez cały okres ich eksploatacji. Taka stała opieka nad urządzeniami do kompensacji mocy biernej trwale eliminuje opłaty za energię bierną.

Serwis i przeglądy oświetlenia

Klient przemysłowy zazwyczaj ma zamontowane oprawy oświetleniowe na dużej wysokości, dlatego serwisowanie ich we własnym zakresie jest dla niego uciążliwe i nieekonomiczne. Profesjonalnym serwisem oświetlania, Klient uwalnia się od angażowania do tego własnych pracowników, którzy zazwyczaj nie mają odpowiednich kwalifikacji i sprzętu do pracy na wysokości. Poprzez okresowe przeglądy i pomiary oświetlenia awaryjnego, zyskuje zawsze sprawne oświetlenie.

Monitoring systemów kompensacji

Klient musi mieć pewność, że ma zawsze sprawny system kompensacji mocy biernej, aby uniknąć sytuacji, w której dopiero po otrzymaniu faktury za energię dowiaduje się, że poprzez awarię systemu kompensacji musi ponieść niepotrzebne koszty. Ciągły monitoring skuteczności kompensacji i nasza natychmiastowa reakcja przy wystąpieniu nieprawidłowości lub awarii, daje Klientowi pewność, braku dodatkowych opłat na fakturze za energię.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera