Instalacje oświetleniowe

Stworzenie odpowiedniej instalacji oświetleniowej jest niezbędne do zapewnienia prawidłowych warunków pracy na terenie obiektu. Realizacją między innymi tego rodzaju zadań zajmuje się nasze przedsiębiorstwo. Jako kompleksowy wykonawca, przygotowujemy projekt, a także wykonujemy montaż całego systemu. Inżynierowie, których zatrudniamy, szczegółowo uwzględniają otrzymane przez Inwestorów wytyczne, a także stosują praktyczne zabiegi, pozwalające na optymalizację kosztów działania całego układu. Umożliwia to na przykład wykorzystanie nowoczesnych technologii, minimalizujących zużycie energii elektrycznej przez urządzenia odpowiedzialne za oświetlenie obiektu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi usługami z naszej oferty. Specjalizujemy się między innymi w opracowywaniu systemów sterowania automatyką przemysłową, budowie instalacji przyłączeniowych czy serwisowaniu urządzeń elektrycznych.

Modernizacja przemysłowych systemów oświetleniowych

Modernizacja przemysłowych systemów oświetleniowych pozwala poprawić ich wydajność i zmniejszyć zużycie energii względem dotychczas stosowanych rozwiązań. Taka modernizacja poprawia również natężenie światła, zwiększa wydajność i bezpieczeństwo pracy pracowników. Przede wszystkim pozwala ona jednak zmniejszyć rachunki i podnieść zyskowność produkcji lub oferowanych usług.

Projektowanie systemów oświetleniowych

Przedsiębiorca unika dodatkowych kosztów z tytułu poprawek i drogich modyfikacji w nowo wybudowanej przemysłowej instalacji oświetleniowej, jeśli rozpoczyna budowę instalacji z gotowym, profesjonalnym i przemyślanym projektem. W ten sposób Klient unika pomyłek i “improwizacji” w trakcie montażu oraz zabezpiecza się przed nierzetelnym wykonaniem. Ma dobrze dobrane parametry oświetlenia, dzięki czemu zyskuje instalacje, która nie jest ani za słaba, ani przewymiarowana, po prostu “w punkt”.

Montaż nowych systemów oświetleniowych Śląsk

Klient z gotowym projektem lub koncepcją, który montuje oświetlenie w nowym obiekcie lub modernizuje istniejącą instalację przemysłową, korzysta ze sprawnego i bezpiecznego montażu MAC Industrial. Tym samym zapewnia sobie pewność solidnego wykonania pracy.

Poprawa bezpieczeństwa dzięki instalacjom oświetleniowym

Dobrze zaplanowany projekt oraz prawidłowo wykonany montaż instalacji oświetleniowej gwarantuje nie tylko dostarczenie odpowiedniej ilości światła do obiektu. Ma to bowiem również kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa pracowników lub osób odwiedzających lokal handlowo-usługowy. Korzystając z oferty naszej firmy, mają Państwo gwarancję, że uwzględnimy wszystkie kluczowe aspekty systemu. Warto dodać, że proponowane przez nas rozwiązania, mogą być również przyłączone do awaryjnego źródła zasilania. Dzięki temu w przypadku problemów z działaniem sieci energetycznej, oświetlenie nie ulegnie wyłączeniu, co mogłoby wiązać się z koniecznością wstrzymania prowadzonych na terenie obiektu prac.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera