Instalacje oświetleniowe

Stworzenie odpowiedniej instalacji oświetleniowej jest niezbędne do zapewnienia prawidłowych warunków pracy na terenie obiektu. Realizacją między innymi tego rodzaju zadań zajmuje się nasze przedsiębiorstwo. Jako kompleksowy wykonawca przygotowujemy projekt, a także wykonujemy montaż całego systemu. Inżynierowie, których zatrudniamy, szczegółowo uwzględniają otrzymane od inwestorów wytyczne, a także stosują praktyczne zabiegi pozwalające na optymalizację kosztów działania całego układu. Umożliwia to na przykład wykorzystanie nowoczesnych technologii, minimalizujących zużycie energii elektrycznej przez urządzenia odpowiedzialne za oświetlenie obiektu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi usługami z naszej oferty.

Modernizacja przemysłowych systemów oświetleniowych

Modernizacja przemysłowych systemów oświetleniowych pozwala poprawić ich wydajność i zmniejszyć zużycie energii względem dotychczas stosowanych rozwiązań. Wpływa ona pozytywnie również natężenie światła, zwiększa wydajność i bezpieczeństwo pracy pracowników. Przede wszystkim pozwala ona jednak zmniejszyć rachunki i podnieść zyskowność produkcji lub oferowanych usług.

Modernizacja przemysłowych systemów oświetleniowych polega przede wszystkim na zastosowaniu nowoczesnych technologii, które pozwalają na zwiększenie wydajności instalacji i zmniejszenie ponoszonych kosztów. W ramach takich usług wymieniamy urządzenia zastosowane w budynku lub montujemy nowe elementy systemu. Możemy zająć się również doprowadzeniem instalacji zasilających do miejsc, które wymagają dodatkowego oświetlenia.

Gdzie najczęściej przygotowujemy instalacje oświetleniowe?

Przygotowujemy instalacje oświetleniowe zarówno w biurach, jak i pomieszczeniach produkcyjnych lub magazynowych. Współpracujemy też z właścicielami lokali usługowych. We wszystkich miejscach pracy konieczne jest bowiem zapewnienie odpowiedniego poziomu jasności, dostosowanego do specyfiki wykonywanych działań. W przypadku modernizacji wykonujemy pomiary aktualnie używanego systemu i wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie jego wydajności.

Pomiary oświetlenia pozwalają na sprawdzenie, w których punktach konieczne jest zastosowanie źródeł światła o większej mocy. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na uzyskanie wiarygodnych wyników takich badań.

Projektowanie systemów oświetleniowych

Zajmujemy się projektowaniem systemów oświetleniowych, dobierając odpowiednie urządzenia do specyfiki danego budynku i wykonywanych tam zadań. Wykonujemy pomiary i obliczenia, na podstawie których tworzymy kompleksową dokumentację. Projekty pozwalają na sprawniejszą realizację zlecenia i uniknięcie pomyłek.

Poprawa bezpieczeństwa dzięki instalacjom oświetleniowym

Dobrze zaplanowany projekt oraz prawidłowo wykonany montaż instalacji oświetleniowej gwarantuje nie tylko dostarczenie odpowiedniej ilości światła do obiektu. Ma to bowiem również kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa pracowników lub osób odwiedzających lokal handlowo-usługowy. Korzystając z oferty naszej firmy, mają Państwo gwarancję, że uwzględnimy wszystkie kluczowe aspekty systemu. Warto dodać, że proponowane przez nas rozwiązania mogą być również przyłączone do awaryjnego źródła zasilania. Dzięki temu w przypadku problemów z działaniem sieci energetycznej oświetlenie nie ulegnie wyłączeniu, co mogłoby wiązać się z koniecznością wstrzymania prowadzonych na terenie obiektu prac.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera