Kompensacja mocy biernej

Śląskie

Kompensacja mocy biernej

Komercyjny odbiorca prądu w większości przypadków podlega kontroli poboru energii biernej. Jeśli przedsiębiorca przekracza dopuszczalną wartość współczynnika mocy, to płaci bardzo wysokie opłaty dodatkowe za prąd. Kiedy Klient stosuje nasze rozwiązanie skutecznie zapobiega powstawaniu znacznych kosztów za energię bierną. MAC Industrial specjalizuje się w analizie, doborze oraz budowie systemów kompensacji mocy biernej, dlatego Klient otrzymuje od nas indywidualnie dobrane urządzenia, na podstawie przeprowadzonych rzetelnych pomiarów i w efekcie maksymalnie obniża sobie opłaty za energię bierną.

 

Kompensacja mocy biernej śląskie

Przedsiębiorca ceni sobie wysoką jakość dostarczonych przez nas rozwiązań, dlatego też stosujemy podzespoły renomowanych dostawców, produkowanych głównie w Europie. W rezultacie użytkownik takiego systemu kompensacji cieszy się wysoką skutecznością działania swojego urządzenia, jego wieloletnią żywotnością, a przede wszystkim wysokimi oszczędnościami.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera