Realizacje

MODERNIZACJA UKŁADU POMIAROWEGO TO MNIEJSZY RACHUNEK ZA PRĄD W MOJEJ FIRMIE

Często uzyskanie najlepszych stawek za energię dla firmy wiąże się ze zmianą dostawcy. Jednak z tej możliwości, w grupie taryfowej B skorzystają wyłącznie firmy, które dostosowały swoje układy pomiarowo-rozliczeniowe do wymagań Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Jeden z naszych klientów zdecydował się na obniżenie kosztów za energię w swoim przedsiębiorstwie, co w jego przypadku wiązało się z wykonaniem modernizacji systemu pomiarowego. Odciążyliśmy klienta i przeprowadziliśmy za niego cały proces: od pozyskania warunków przebudowy, poprzez wykonanie projektu i zatwierdzenie dokumentacji u OSD, aż po wykonanie samej modernizacji w rozdzielni średniego napięcia. Tą decyzją klient zapewnił sobie znacznie niższe rachunki za prąd, oraz całkowity zwrot z inwestycji w okresie ok. 1 roku.

 

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera