Elektroenergetyka przemysłowa – Bielsko-Biała

Elektroenergetyka przemysłowa jest niezwykle szeroką dziedziną, łączącą w sobie rozwiązania zarówno z obszaru energetyki, jak i elektrotechniki. Na czym ona dokładnie polega? Elektroenergetyka przemysłowa skupia się na systemach związanych z wytwarzaniem i przesyłaniem energii, a także jej rozdzielaniem. W związku z tym rozwiązania z tej dziedziny są wdrażane na przykład w fabrykach czy obiektach handlowo-usługowych. W realizacji między innymi tego rodzaju zadań specjalizuje się nasze przedsiębiorstwo.

Na zlecenie Klientów z całej Polski nasi fachowcy:

  • budują przyłącza i stacje transformatorowe,
  • budują oraz modernizują instalacje elektryczne i energetyczne dla firm,
  • budują systemy kompensacji mocy biernej.

Budowa przyłączy i stacji transformatorowych

Z naszych usług korzystają klienci, którzy przyłączają nowy obiekt do sieci w Bielsku-Białej oraz w całej Polsce, zwiększają moc przyłączeniową istniejącego obiektu lub zmieniają grupę taryfową w celu uzyskania znacznych oszczędności w opłatach dystrybucyjnych. Realizujemy dla klienta każdy z koniecznych etapów: pozyskujemy warunki przyłączeniowe, opracowujemy dokumentację projektową, budujemy potrzebną infrastrukturę, dopełniamy formalności odbiorowych, po uruchomieniu i przekazaniu do eksploatacji. Nasz Klient może liczyć na kompleksowo zrealizowane przyłącze średniego i niskiego napięcia.

Budowa i modernizacja instalacji elektrycznych i energetycznych dla firm

W obiekcie przemysłowym naszego Klienta wykonujemy instalacje rozdzielcze do lokalnej dystrybucji energii oraz instalacje elektryczne zasilające poszczególne odbiorniki energii, oświetlenie i gniazda sieciowe. W zależności od swoich potrzeb Klient zleca nam wykonanie instalacji na podstawie gotowego projektu lub w oparciu o indywidualne założenia. Budujemy instalacje elektryczne dla firm na bazie systemu prowadzenia kabli, dobranego odpowiednio do danego obszaru zastosowania. Klient otrzymuje od nas sprawdzone rozwiązania montażowe, takie jak: standardowe metalowe koryta kablowe, samonośne drabiny, koryta z tworzyw sztucznych lub rury elektroinstalacyjne.

Dlaczego warto nam zaufać?

Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw oferujących podobne do nas usługi. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Wynika to przede wszystkim z wartości, której nie można kupić – doświadczenia. Dzięki wieloletniej obecności na rynku dokładnie poznaliśmy potrzeby Klientów. Możemy zaproponować oraz wdrożyć najbardziej zoptymalizowane rozwiązania. Ponadto dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą, która nie tyko świadczy usługi na najwyższym poziomie, ale także terminowo wykonuje zadania. Nasza firma wykorzystuje również do realizacji inwestycji najwyższej jakości sprzęt, dlatego niezależnie od tego, czy budujemy stację transformatorową, czy wykonujemy instalację oświetleniową, systemy te będą cechowały się swoją trwałością oraz niezawodnością przez wiele lat.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Elektroenergetyka przemysłowa to usługa skierowana do właścicieli zarówno bardzo małych, jak i znacznie większych zakładów produkcyjnych. Wykonujemy przyłącza i montujemy stacje transformatorowe na halach przemysłowych, w magazynach i innych obiektach, w których korzysta się z ciężkich maszyn o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Realizujemy zarówno kompleksowe prace w obrębie całego budynku, jak i przygotowujemy pojedyncze stanowisko. Szczegóły usług zawsze ustalamy indywidulnie.

Działamy również w lokalach usługowych. Przygotowujemy sieci, które pozwalają na podłączenie urządzeń wykorzystywanych w takich miejscach. Montujemy też systemy wymagane przez przepisy BHP. Wykonujemy przyłącza pod klimatyzację, wentylację czy nowoczesne instalacje zmniejszające koszt eksploatacji budynku – m.in. pompy ciepła.

Wykonujemy prace w już istniejących obiektach oraz tych zupełnie nowych, które są jeszcze w fazie budowy. Przeprowadzamy modernizacje dotychczas wykorzystywanych systemów, dostosowując je do potrzeb aktualnie używanych maszyn.

Projekty sieci elektroenergetycznej dla przemysłu

Zajmujemy się nie tylko wykonawstwem instalacji na podstawie dostarczonych nam dokumentów, lecz także samodzielnym przygotowywaniem projektów. Przeprowadzamy pomiary na terenie budynku, a następnie nanosimy pozyskane informacje na dokumentację. Działamy w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i preferencjami klienta dotyczącymi rozmieszczenia poszczególnych urządzeń.

Projekt instalacji elektroenergetycznej jest potrzebny zarówno w tracie modernizacji już istniejących systemów, jak i tworzenia tych zupełnie nowych. Sprawdzamy, jakie systemy zamontowano w budynku i które z nich można zmodyfikować, by dostosować je do wymagań aktualnie używanych urządzeń.

Czas realizacji zlecenia różni się w zależności od jego stopnia skomplikowania. Określamy przewidywany termin zakończenia prac podczas rozmowy z klientem. Omawiamy szczegóły i przygotowujemy wycenę.

Ile kosztuje montaż sieci elektroenergetycznej?

Montaż sieci elektroenergetycznej dla przemysłu to usługa, którą wyceniamy indywidualnie. Dokładna cena zależy od stopnia skomplikowania zlecenia, a także zastosowanych podzespołów. Korzystamy z elementów wysokiej jakości, co pozwala na zachowanie ich sprawnego działania przez kolejne lata. Stosujemy dodatkowe zabezpieczenia i systemy umożliwiające zmniejszenie zużycia energii w obiekcie przemysłowym. Pracujemy zarówno w niewielkich zakładach, jak i na bardzo dużych halach, gdzie montaż jest znacznie bardziej czasochłonny. W cenę wliczamy również koszt przygotowania obiektu do instalacji nowych systemów – ma to ogromne znaczenie zwłaszcza podczas modernizacji już istniejących przyłączy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Ustalimy szczegóły i przygotujemy wycenę zamówionej usługi, a także wskażemy przewidywany termin jej realizacji.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera