Elektroenergetyka przemysłowa

Budowa przyłączy i stacji transformatorowych

Z tej usługi korzystają Klienci, którzy przyłączają nowy obiekt do sieci, zwiększają moc przyłączeniową istniejącego obiektu lub zmieniają grupę taryfową w celu uzyskania znacznych oszczędności w opłatach dystrybucyjnych. Realizujemy dla klienta każdy z koniecznych etapów: pozyskujemy warunki przyłączeniowe, opracowujemy dokumentację projektową, budujemy potrzebne infrastrukturę, dopełniamy formalności odbiorowych, po uruchomieniu i przekazaniu do eksploatacji. Nasz Klient ma kompleksowo zrealizowane przyłącze średniego i niskiego napięcia.

Budowa i modernizacja instalacji energetycznych i elektrycznych

W obiekcie przemysłowym naszego Klienta wykonujemy instalacje rozdzielcze do lokalnej dystrybucji energii oraz instalacje elektryczne zasilające poszczególne odbiorniki energii, oświetlenie i gniazda sieciowe. W zależności od swoich potrzeb, Klient zleca nam wykonanie instalacji na podstawie gotowego projektu lub w oparciu o indywidualne założenia. Budujemy instalacje elektryczne na bazie systemu prowadzenia kabli, dobranego odpowiednio do danego obszaru zastosowania. Klient otrzymuje od nas sprawdzone rozwiązania montażowe takie jak: standardowe metalowe koryta kablowe, samonośne drabiny, koryta z tworzyw sztucznych lub rury elektroinstalacyjne. W efekcie Klient korzysta w obiekcie z bezpiecznej, bezusterkowej i estetycznej instalacji.

Kompensacja mocy biernej

Komercyjny odbiorca prądu w większości przypadków podlega kontroli poboru energii biernej. Jeśli przedsiębiorca przekracza dopuszczalną wartość współczynnika mocy, to płaci bardzo wysokie opłaty dodatkowe za prąd. Kiedy Klient stosuje nasze rozwiązanie skutecznie zapobiega powstawaniu znacznych kosztów za energię bierną. MAC Industrial specjalizuje się w analizie, doborze oraz budowie systemów kompensacji mocy biernej, dlatego Klient otrzymuje od nas indywidualnie dobrane urządzenia, na podstawie przeprowadzonych rzetelnych pomiarów i w efekcie maksymalnie obniża sobie opłaty za energię bierną. Przedsiębiorca ceni sobie wysoką jakość dostarczonych przez nas rozwiązań, dlatego też stosujemy podzespoły renomowanych dostawców, produkowanych głównie w Europie. W rezultacie użytkownik takiego systemu kompensacji cieszy się wysoką skutecznością działania swojego urządzenia, jego wieloletnią żywotnością, a przede wszystkim wysokimi oszczędnościami.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera