Elektroenergetyka przemysłowa

Bielsko-Biała

Elektroenergetyka przemysłowa jest niezwykle szeroką dziedziną, łączącą w sobie rozwiązania zarówno z obszaru energetyki, jak i elektrotechniki. Na czym ona dokładnie polega? Elektroenergetyka przemysłowa skupia się na systemach związanych z wytwarzaniem i przesyłaniem energii, a także jej rozdzielaniem. W związku z tym rozwiązania z tej dziedziny wdrażane są na przykład w fabrykach, czy obiektach handlowo-usługowych. W realizacji między innymi tego rodzaju zadań specjalizuje się nasze przedsiębiorstwo. Wykonawstwo jakich konkretnie inwestycji mogą nam Państwo zlecić? Na zlecenie Klientów z całej Polski nasi fachowcy:

  • budują przyłącza i stacje transformatorowe,
  • budują oraz modernizują instalacje elektryczne i energetyczne dla firm,
  • budują systemy kompensacji mocy biernej.

Budowa przyłączy i stacji transformatorowych

Elektroenergetyka przemysłowa – z tej usługi korzystają Klienci, którzy przyłączają nowy obiekt do sieci w Bielsku-Białej oraz w całej Polsce, zwiększają moc przyłączeniową istniejącego obiektu lub zmieniają grupę taryfową w celu uzyskania znacznych oszczędności w opłatach dystrybucyjnych. Realizujemy dla klienta każdy z koniecznych etapów: pozyskujemy warunki przyłączeniowe, opracowujemy dokumentację projektową, budujemy potrzebną infrastrukturę, dopełniamy formalności odbiorowych, po uruchomieniu i przekazaniu do eksploatacji. Nasz Klient ma kompleksowo zrealizowane przyłącze średniego i niskiego napięcia.

Budowa i modernizacja instalacji elektrycznych i energetycznych dla firm

W obiekcie przemysłowym naszego Klienta wykonujemy instalacje rozdzielcze do lokalnej dystrybucji energii oraz instalacje elektryczne zasilające poszczególne odbiorniki energii, oświetlenie i gniazda sieciowe. W zależności od swoich potrzeb, Klient zleca nam wykonanie instalacji na podstawie gotowego projektu lub w oparciu o indywidualne założenia. Budujemy instalacje elektryczne dla firm na bazie systemu prowadzenia kabli, dobranego odpowiednio do danego obszaru zastosowania. Klient otrzymuje od nas sprawdzone rozwiązania montażowe takie jak: standardowe metalowe koryta kablowe, samonośne drabiny, koryta z tworzyw sztucznych lub rury elektroinstalacyjne. W efekcie Klient na przykład w Bielsku-Białej korzysta w obiekcie z bezpiecznej, bezusterkowej i estetycznej instalacji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw oferujących podobne do nas usługi. Dlaczego zatem warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Wynika to przede wszystkim z wartości, której nie można kupić, a więc doświadczenia. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, dokładnie poznaliśmy potrzeby Klientów i jesteśmy im w stanie zaproponować oraz wdrożyć najbardziej zoptymalizowane rozwiązania. Ponadto dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą, która nie tyko świadczy usługi na najwyższym poziomie, ale także terminowo wykonuje zadania. Nasza firma wykorzystuje również do realizacji inwestycji najwyższej jakości sprzęt, dlatego niezależnie od tego czy budujemy stację transformatorową czy wykonujemy instalację oświetleniową, systemy te będą cechowały się swoją trwałością oraz niezawodnością przez wiele lat.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera