Montaż maszyn przemysłowych

Trudno wyobrazić sobie działanie jakiegokolwiek przedsiębiorstwa bez specjalistycznych maszyn. Pracują one zarówno w ogromnych fabrykach zajmujących się produkcją na przykład środków chemicznych, żywności czy leków, jak i niewielkich zakładach pracy. Niezależnie od rozmiaru prowadzonego przez Państwa biznesu, oferujemy kompleksowy montaż maszyn przemysłowych. Dysponujemy bowiem niezbędną wiedzą pozwalającą nam na realizację tego rodzaju zadań. Ponadto posiadamy odpowiednie narzędzia, które w połączeniu z zatrudnianą kadrą specjalistów zapewniają nam możliwość szybkiego wykonawstwa zleceń. Warto również dodać, że po zakończeniu każdego montażu, sprawdzamy prawidłowość funkcjonowania zmontowanych urządzeń. Dzięki temu mamy pewność, że cały system działa prawidłowo, a Państwa pracownicy mogą bezpiecznie obsługiwać zamontowane maszyny przemysłowe.

Transport maszyn przemysłowych

Aby móc zainstalować urządzenie w zakładzie pracy, najpierw konieczne jest oczywiście jego dostarczenie do miejsca realizacji zlecenia. Tego rodzaju zadaniami, również może zająć się nasze przedsiębiorstwo. Jako kompleksowy wykonawca zadań, specjalizujemy się również w logistyce związanej z transportem maszyn przemysłowych. Co ważne, współpracujemy z czołowymi firmami spedycyjnymi na rynku, dlatego transportowany towar jest w pełni zabezpieczony przed potencjalnym uszkodzeniem. Korzystając zatem z naszych usług mają Państwo nie tylko gwarancję najwyższej jakości realizacji zadania związanego z montażem maszyn, ale również nie musicie martwić się o dodatkowe kwestie związane z ich instalacją.

Kompleksowe wykonanie instalacji przyłączeniowych i budowa sieci technologicznych

Przyłączamy Klientowi dostarczoną maszynę do wszystkich niezbędnych mediów. Klient ma pewność zasilania elektrycznego i wykonania wszystkich innych podłączeń, w tym m.in. sprężonego powietrza, wody chłodniczej, instalacji odciągowych i wentylacji, a także urządzeń peryferyjnych, takich jak: transportery materiału, surowców, gotowych produktów, filtry, odpylacze, chłodziarki itp. Jeżeli w pobliżu przyłączanej maszyny nie ma odpowiedniej infrastruktury, dla szybkiego i sprawnego jej uruchomienia, wybudujemy lub dostosujemy konieczne instalacje zasilające.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera