30 listopada, 2021

Jak wykonać instalację rozdzielczą do lokalnej dystrybucji energii?

Trudno wyobrazić sobie życie bez prądu. Przy obecnym postępie technologicznym, przez który zdecydowana większość urządzeń pracuje właśnie na tej podstawie, byłoby to w zasadzie niemożliwe. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele udogodnień gwarantuje nam dostęp do energii elektrycznej. Aby jednak korzystać z tego dobrodziejstwa, konieczne jest uprzednie podłączenie do lokalnej dystrybucji energii.

W jaki sposób wykonuje się instalację rozdzielczą do lokalnej dystrybucji energii?

Na wstępie należy zaznaczyć, że nie jest to proces, który każdy może wykonać na własną rękę. Może on zostać przeprowadzony tylko przez specjalistów z dziedziny elektroenergetyki przemysłowej, którzy posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, ale także wymagane uprawnienia. W Twoim zakresie pozostanie jedynie zawarcie umowy z dostawcą oraz sprzedawcą energii elektrycznej. W większości przypadków można dokonać tego za jednym razem na podstawie tzw. umowy kompleksowej. Dzięki temu będziesz mógł opłacać jeden zbiorczy rachunek zamiast dwóch osobnych.

Jeżeli potrzebujesz doprowadzić prąd do swojej nieruchomości, zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu. Od ponad dekady zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem instalacji rozdzielczych do lokalnych dystrybucji energii, wyróżniając się terminowością oraz zadowoleniem naszych klientów. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, jednak podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju.

Ile kosztuje wykonanie instalacji rozdzielczej do lokalnej dystrybucji energii?

Nie ma jednolitej stawki, która sprawdziłaby się w każdym indywidualnym przypadku. Koszt takiej usługi zależy przede wszystkim od wielkości rozdzielni, długości przewodów elektrycznych, ilości osprzętu oraz jego jakości, a także wielu innych czynników, które zmieniają się w zależności od konkretnego przypadku. Istotne jest również to, czy dysponujesz gotowym projektem, czy może oczekujesz zrealizowania swoich indywidualnych założeń.

Kontakt

Zainteresowany naszymi usługami?
Skontaktuj się z nami

ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera